Особистості

Федієнко Олександр Павлович

Федієнко Олександр Павлович
Освіта:

вища — Київський Політехнічний інститут за спеціальністю «Конструювання і технологія радіоелектронних засобів». 
У 2005р. отримав кваліфікацію “Організація комплексної безпеки об'єктів інформаційної діяльності” в Національному авіаційному університеті України.

Досвід роботи:
 
В 1989 році був призваний до лав Радянської армії у прикордонні війська.
1992-1995р.р. У незалежній Україні почав свою кар’єру якості співробітника наукового центра Міністерства Оборони України, Управління розвідки та Служби радіоелектронної боротьби.  Приймав участь у розробці та впровадженні першої бездротової мережі передачі даних в Україні.

1995-2004 р.р. Працював в СП «Глобал Юкрейн». 
Пройшов шлях від інженера до директора структурного підрозділу «Глобал Юкрейн Радіо». 
За період роботи приймав активну участь у реалізації багатьох проектів, таких як: проект «Вибори» - створення мережі для передавання інформації в ЦВК щодо голосування під час президентської кампаніі 1999; проект побудови єдиної інформаційної мережі Міністерства Юстиції України.

У 2004 році очолив компанію «ІМК», яка є системним інтегратором і первинним телекомунікаційним оператором зв'язку нового покоління. 

Додаткова інформація:

Окрім основної діяльності, Федієнко О. П.  вже багато років входить до правління Інтернет асоціації України та очолює комітет з радіотехнологій.

В 2009 році під керівництвом Федієнко О. П. в Україні вийшло перше галузеве видання «Wireless Ukraine» , яке досить швидко завоювало авторитет в професійних колах та стало настольною книгою для українських державних службовців та фіхівців галузі. 
З 2012 року входить до складу Громадської ради Національної комісіїю, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації. Займається питаннями законодавчого рівня щодо розробки, впровадження, аналізу законодавчих актів у галузі радіочастотного простору України.
З 2013 року входить до Громадської ради Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України. Займається питаннями впровадження нових бездротових технологій та гармонізації нормативної бази у галузі бездротового зв’язку.

Співпрацював з представниками МСЕ у галузі бездротових технологій та законодавчому полі, вивчав досвід  інших країн світу щодо регулюванню радіочастотним ресурсом.

Нагороди:

лауреат Всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України 2007» у галузі зв'язку та інформатизації України;
у 2008 р. - нагорода «Флагмани України»;
2010 р. - подяка від Служби Безпеки України;
у 2011 р. - подяка від НКРЗІ;
2012 — подяка від ВР України.
Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.