Особистості

Бережна Н. М.

Біографія:
Бережна Наталія Миколаївна,1952 р.н., українка. Батько, Микола Михайлович, відомий свого часу журналіст. Протягом 1978-90 р.р. обіймала посаду наукового працівника науково-дослідницької частини Київського університету ім. Т.Г.Шевченка, працювала в аспірантурі. Є автором 19-ти наукових публікацій.
1990-го року трудовий колектив Центру творчих досліджень "Слов'янка" обирає Наталю Миколаївну своїм директором.
1992-го року самотужки засновує і очолює приватне підприємство "Фірма Лямін", результатом роботи якого є перша українська ФМ-радіостанція «Радіо Рокс-Україна». Радіостанція стрімко набирає обертів завдяки неординарності наповнення ефіру та чуйності до побажань слухачів.
З жовтня 1999 р. «Радіо РОКС Україна» є єдиною в Україні радіостанцією, що транслює в прямому ефірі пленарні засідання сесій Верховної Ради України. Це рішення було прийнято всупереч недовірі колег та тиску ззовні.
Керівництво радіостанцією Наталія Миколаївна поєднує з активною участю у роботі громадських організацій. Вона є членом правління Молодіжного інформаційною центру «Євро-26 Зарево», членом наглядової ради Української асоціації парламентських журналістів, позаштатним консультантом комітету ВРУ з питань свобода слова та інформації. Учасник альманаха «Золота книга української еліти», Міжнародного форуму економічного співробітництва «Партнерство в ім'я злагоди та розвитку», активний член Асоціації Ділових жінок Києва «Киянка». І журналістську, і громадську діяльність пані Бережної було неодноразово відзначено Державними нагородами.
У квітні 2002 Наталія Миколаївна балотувалася кандидатом в народні депутати України.
Неодружена, безпартійна
Володіє англійською мовою.


Освіта та науково-практична діяльність:
З відзнакою закінчила Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка, факультет кібернетики. Кандидат філософських наук (захистила дисертацію на тему «Співвідношення формального та змістовного в комп'ютерному моделюванні»).
Захоплення та відпочинок:
Захоплюється автоспортом та фітнесом.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.