Особистості

Дронюк А.М.

Біографія:
Андрій Мирославович Дронюк народився 18 червня 1965 pоку у місті Львові, Україна. Одружений, має двох дітей.
Освіта та науково-практична діяльність:
Першу вищу освіту здобув у Львівському державному політехнічному університеті, який закінчив з дипломом з відзнакою в 1989 році. У 1997 році закінчив Львівський національний університет ім. І.Франка і отримав диплом спеціаліста із міжнародних економічних зв'язків. Також отримав ступінь Магістра економіки в Центрально-Європейському університеті (м. Прага, Чехія).
У 1996 рокі прослухав курс "Управління малим бізнесом" в бізнес-школі Wharton Пенсильванського університету (США). Вже тривалий час є членом Британської асоціації сертифікованих бухгалтерів (ACCA) і Співголовою телекомунікаційного комітету в Американській торговій палаті (Україна).

Професійний досвід:
Починав свою професійну кар’єру інженером систем автоматизованого проектування у Львівському науково-дослідному інституті нових матеріалів. В 1995 році перейшов в компанію R.J.Reynolds Tobacco-Lviv (Україна) на посаду фінансового аналітика. З 1997 року працює в компанії Голден Телеком, займав посади фінансового директора Голден Телеком (Україна), фінансового директора групи компаній Комінком-Комбеллга в Москві (Росія). В травні 2005 року очолив Голден Телеком (Україна) на посаді генерального директора.
Захоплення та відпочинок:
В студентські роки захоплювався гірським туризмом, зараз віддає перевагу гірським лижам та дайвінгу.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.