Особистості

Ахмет Танйу

Ахмет Танйу
Освіта та науково-практична діяльність:
Пан Танйу закінчив Технічний Університет Близького Сходу в Анкарі у 1980 році. А в 1983 здобув ступінь магістра промислового менеджменту в Університеті Богазічі у Стамбулі (Босфорський університет).
Професійний досвід:
Ахмет Танйу очолив команду life:) у 2004 року. Перед тим, як переїхати до України, у 2002-2004 роках пан Танйу працює головним виконавчим директором компанії Geocell – провідного оператора мобільного зв’язку в Грузії у стандартах GSM-900 та GSM-1800. Пан Танйу здавна захоплювався телекомунікаційною сферою, хоча до роботи у компанії Turksell, яка є лідером мобільного зв’язку в стандарті GSM-1800 у Туреччині, віддав 17 років інвестиційній компанії Koc Holding. Компанія займалася різноманітними бізнес-напрямками - від автозапчастин до товарів для дому, від банків до будівництва. Ахмет Танйу пішов з Koc Holding з посади головного виконавчого директора, оскільки прагнув до нових професійних горизонтів. Ахмет Танйу має великий досвід розвитку бізнесу у країнах Східної Європи, СНД та Північної Африки. У Східній Європі вперше побував 1984 року, коли відвідав Москву для переговорів та налагодження торгівельних контактів з республіками СРСР. Все своє професійне життя пан Танйу відповідає за створення та розвиток нових компаній.
Захоплення та відпочинок:
Окрім захоплення електронікою та телекомунікаційними технологіями, пан Танйу є справжнім знавцем моря. Море – його головне хобі: від риболовлі та дайвингу до екзотичних морських страв.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.