Особистості

Рубін Едуард Юхимович

Рубін Едуард Юхимович
Біографія:
Едуард Рубін — успішний підприємець з більш ніж 20-річним стажем управління бізнесом у сфері інформаційних технологій. У 1987 році заснував та очолив перше в Україні приватне підприємство з виробництва комп'ютерів на базі процесора Z80 і розробки ПО. Наступні сім років прожив у Німеччині, ведучи власний бізнес в області надання ІТ-послуг. З 1998 року життя пана Рубіна нерозривно пов'язане з компанією «Телесенс», що спеціалізується в галузі розробки програмних продуктів і ІТ-послуг переважно для телекомунікаційного ринку.
З 2009 року очолює штаб-квартиру команії «Телесенс» - "Telesens International Ltd. (Лондон, Велика Британія).
З 2006 р. Е. Рубін інвестує і керує Учбово-науково-виробничим комплексом «Силіконова Долина», організованим спільно з НТУ «ХПІ».
У 2009 році Е. Рубін був обраний заступником глави правління Харківської філії Європейської Бізнес Асоціації. У 2006 році за оцінкою компанії Ernst&Young визнаний кращим українським менеджером року у сфері інформаційних технологій, а в 2007 році став одним з лідерів відразу в двох номінаціях національного етапу конкурсу «Підприємець року».
Пан Рубін здобув вищу освіту в Харківському авіаційному інституті, вчився в економічній школі Дюсельдорфа UWP&RINKE GmBH і Швейцарській бізнес-школі St. Galler; к.т.н., доцент - захистив дисертацію в області автоматизованих систем управління і прогресивних інформаційних технологій.
Одружений, має 4 дітей.

Захоплення та відпочинок:
Залюбки грає в теніс, захоплюється слаломом.
Зі всіх видів відпочинку віддає перевагу спілкуванню з друзями та зі своєю сім'єю. Дуже любить музику та поїздки на природу, де дійсно відпочиває душею.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.