Особистості

Володимир Шаров

Володимир Шаров
Біографія:
Володимир Шаров був призначений керівником представництва Intel в Україні в серпні 2004 р. Він почав працювати в Intel з травня 2002 року на посаді директора з розвитку корпоративних проектів в Україні, курируючи діяльність в банківській сфері та державному секторі. Окрім того, він відповідав за взаємовідносини з державними та регулюючими структурами в області ИТ, а також за проекти в сфері бездротових технологій та їх розвиток в Україні.
Володимир Шаров має 12-річний досвід успішної праці в ИТ-бізнесі на українському ринку в області виробництва комп’ютерної техніки, продажу апаратного та програмного забезпечення, розробки ПО, ИТ-консалтингу. До приходу в корпорацію Intel він був віце-президентом і членом наглядацької ради відомого українського виробника ПО - ЗАТ «Софтлайн», де спочатку працював комерційним директором. В 1993-97 рр. Володимир Шаров працював в СП «Комп’ютерЛенд Київ», пройшовши шлях від торгового представника до виконавчого директора компанії.
Володимиру 33 роки, в 1995 році він з відзнакою закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Розробка ПО для автоматизованих систем і систем штучного інтелекту». В 2001 році Володимир отримав ступінь магістру в області керування бізнесом (MBA), здобувши освіту в Міжнародному інституті менеджменту (Київ). Потім стажувався в Льовенській бізнес-школі (Бельгія). Одружений, має доньку.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.