Особистості

Головатенко Олександр Іванович

Головатенко Олександр Іванович
Біографія:
Народився 4 вересня 1945 року у місті Шостка, Сумської області. Кар'єру зв'язківця почав у Київському відділенні центрального НДІ Зв'язку (нині УНДІЗ) після закінчення Київського політехнікуму зв'язку у 1964 році. У 1992 році з посади начальника лабораторії був запрошений на роботу у Міністерство зв'язку України на посаду начальника управління електрозв'язку (тепер УСНТП). З 1995 по 1997 рік працював Першим Віце-президентом СП "Утел" з відповідальністю за питання технічного розвитку та експлуатації. У 1997 році змінив місце роботи на "МКМ Телеком", де працюю і зараз.
Захоплення та відпочинок:
Відпочиваю переважно з сім'єю, де-небудь на березі моря, або на дачі з лопатою, молотком чи сокирою у руках. Люблю займатися садом - життєвий цикл дерева - це дивовижний процес, у якому ти приймаєш безпосередню участь, і від тебе залежить, що вийде з тієї прутини, яку ти колись встромив у землю.
Наш Клуб - це нова форма для загалу зв'язківців України. Він, завдяки невимушеній атмосфері, яка панує під час "засідань", дає можливість швидко встановлювати нові знайомства, поглиблювати старі зв'язки та обговорювати ділові питання без зайвого формалізму. Тут можна прямо та швидко донести свою точку зору на якусь проблему нашого бізнесу зв'язку до широкого кола фахівців та менеджерів галузі і отримати підтримку або критику власної позиції, що не менш важливо для формування правильного розуміння подій.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.