Особистості

Володимир Вальчук

Володимир Вальчук
Біографія:
Володимир Вальчук народився на Вінниччині в 1967 році. В 1989 році закінчив військово-морське училище в місті Владивосток, Росія та за розподілом потрапив на службу у флоті в якості голови комунікаційної групи атомної субмарини. В 2003 році закінчив МВА (Kassel International Management school)
Професійний досвід:
з 1993 року Володимир почав свою кар’єру в провідних телекомунікаційних компаніях Дальнього Сходу: «Востоктелеком», в якій Володимир очолював команду з побудування та оперування супутниковими станціями INTELSAT та INMARSAT, та компанії «Прімтелефон», де він працював на посаді технічного директора.
В 1997 році Володимир переїжджає до України, де починає працювати в компанії Ericsson, спочатку на посаді технічного менеджера підрозділу GSM, потім маркетинг менеджера з продуктів і паралельно навчається в Університеті Ericsson (Швеція). В 2001 році Володимир вже зайняв позицію голови департаменту по роботі з новими клієнтами. Серед його обов’язків в цей час – розвиток та підтримка департаменту по роботі з новими клієнтами, управління розвитком бізнесу в Україні по проектам таких компаній, як UMC, Golden Telecom та «Укртелеком», що принесли компанії прибуток у розмірі 22 мільйонів доларів США; ефективна кооперація з органами державної влади з питань сертифікації, що дозволило компанії значно знизити витрати за зменшити строки сертифікації. Показник лояльності клієнтів склав 23% зростання при повторних зверненнях.
З 2003 року Володимир очолює департамент по роботі з корпоративними клієнтами та партнерами компанії «Майкрософт Україна».
В колективі Володимир цінує розуміння один одного та спільної справи, різноманітність думок в дискусіях та агресивне виконання рішень, цінує цікавих та думаючих людей.
Захоплення та відпочинок:
У вільний час Володимир любить спілкуватися з людьми, рибалити, бувати на природі. Його сім’я – це Terra Incognita.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.