Особистості

Ворожбит Віталій

Ворожбит Віталій
Біографія:
Народився 27 жовтня 1970 року в місті Львові. Одружений, має двох дітей. Вищу освіту здобув у Київському політехнічному інституті, який закінчив із відзнакою в 1997 році і отримав диплом спеціаліста з менеджменту та маркетингу. Починав свою роботу в сфері телекомунікацій у 1996 році з посади менеджера Інтернет проекту в компанії UTEL (оператор міжнародного та міжміського зв’язку). З 1999 по 2001 рік працював в компанії Голден Телеком (Україна), в котрій пройшов шлях від менеджера інтернет-проекту до директора бізнес-підрозділу послуг Інтернет і передачі даних. В 2001 перейшов в компанію мобільного зв’язку UMC, в котрій продовжив професійний шлях керівника: від посади керівника відділу нових продуктів до Заступника генерального директора. В компанії «Телесистеми України» працює з липня 2006 року на посаді Генерального директора.
Освіта та науково-практична діяльність:
Вищу освіту здобув у Київському політехнічному інституті, який закінчив із відзнакою в 1997 році і отримав диплом спеціаліста з менеджменту та маркетингу.
Професійний досвід:
Починав свою роботу в сфері телекомунікацій у 1996 році з посади менеджера Інтернет проекту в компанії UTEL (оператор міжнародного та міжміського зв’язку). З 1999 по 2001 рік працював в компанії Голден Телеком (Україна), в котрій пройшов шлях від менеджера інтернет-проекту до директора бізнес-підрозділу послуг Інтернет і передачі даних. В 2001 перейшов в компанію мобільного зв’язку UMC, в котрій продовжив професійний шлях керівника: від посади керівника відділу нових продуктів до Заступника генерального директора. В компанії «Телесистеми України» працює з липня 2006 року на посаді Генерального директора.
Захоплення та відпочинок:
Захоплюється технологічними новинками. Відпочивати любить у родинному колі.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.