Особистості

Теленор

Теленор
Компанія:
Представництво компанії "Теленор"


Процентне співвідношення української та іноземної власності:
100% іноземний капітал (Норвегія).
Форма власності:
акціонерне товариство
Рік заснування в Україні:
Представництво було засновано в Україні у 1998р.
Сфери діяльності:
Компанія "Теленор" є оператором на европейському ринку телекомунікацій з надання широкого спектру телекомунікаційних послуг, в т.ч. телефонного, мобiльного та супутникового зв'язку, передачi даних, iнтернет та інформаційних технологій.
Представництво компанії "Теленор" в Україні виконує звичайні для представництва функції.
Історія:
Компанію "Теленор" було засновано у 1955 році, і до початку 80-х років вона займала монопольне становище в сфері телекомунікацій Норвегії. З початку 80-х років до 1998 року в Норвегії тривав процес поступової лібералізації ринку телекомунікацій. З 1 січня 1998 року ринок телекомунікаційних технологій Норвегії було повністю відкрито для вільної конкуренції.
Зараз "Теленор" займає провiдні позиції у сферi телекомунiкацiй та інформаційних технологій, і утворює одну з найбільших компаній Норвегiї, до роботи в якій залучено понад 20200 працiвникiв.
Завдяки унікальній розвинутій інфраструктурі та набутому досвіду, компанія "Теленор" зайняла міцні позиції на міжнародному ринку телекомунiкацiй, акцент мiжнародної діяльності якої зосереджено в країнах Центральної Европи та Пiвденно-Схiдної Азiї.
В Европi, "Теленор" посідає чільне мiсце серед трьох провiдних компаній, що надають послуги супутникового зв'язку, а також має на меті зайняти місце серед:
- п'яти провiдних компаній, що надають послуги каталогів;
- п'яти провiдних компаній, що надають послуги Iнтернет;
- десяти провiдних компаній, що надають послуги мобiльного зв'язку;
- десяти провiдних компаній, що надають послуги мiжнародного телефонного зв'язку.
Представництво компанії "Теленор" в Україні засновано з метою і веде роботу з представництва інтересів компанії в Україні.
Пріоритетні напрямки розвитку:
Мобільний зв'язок та супутникові системи комунікації, міжнародний телефонний зв'язок, Інтернет, послуги каталогів.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.