Особистості

SoftServe

SoftServe
Компанія:

SoftServeСфери діяльності:
Компанія SoftServe -- одна з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Східній Європі. SoftServe пропонує послуги з розробки, контролю якості і підтримки інформаційних систем і рішень. За одинадцять років роботи, клієнтами SoftServe стали понад сто компаній з усього світу, серед яких відомі бренди США, Канади, Західної Європи. Ми будуємо наші стосунки з клієнтами за принципом довгострокової взаємовигідної співпраці, основою для якої є високий професіоналізм, команда спеціалістів найвищого класу та значна технічна база - це гарантує якість при впровадженні навіть найскладніших проектів у різних галузях.
Пріоритетні напрямки розвитку:
Інтегрована розробка -- інтегрований підхід компанією SoftServe до розробки програмного забезпечення надає клієнтам необхідну методологію та засоби для налагодження тісної співпраці з нашою проектною командою. В процесі розробки SoftServe зосереджується на мінімальних термінах виходу кінцевого продукту, забезпечуючи найефективніший процес дослідження та розробки.

Технічна архітектура, графіки релізів, корпоративна культура – усі ці та інші елементи визначають професійне середовище компанії. Усвідомлюючи унікальні особливості кожної компанії, SoftServe доповнює діяльність клієнта потрібними людьми та процесами, будуючи фундамент міцної та довготривалої співпраці.

Контроль якості та тестування -- є вирішальними складовими циклу розробки комерційного продукту. SoftServe будує процес розробки таким чином, щоб надати кожному клієнту окрему незалежну групу з контролю якості, яка ретельно документуватиме кожен крок виробничого циклу.

Пропонуючи аутсорсинг контролю якості окремою послугою, SoftServe надає клієнтам дієвий інструмент пришвидшення розробки продукту та ефективного використання офшорних ресурсів. Для клієнта створюється незалежна команда досвідчених аналітиків та контролерів якості, що співпрацює з групами дослідження та розробки.

Підтримка - успіх кожного клієнта є визначальним фактором для SoftServe, ось чому ми пропонуємо послуги на усіх етапах розробки продукту. Процеси та методологія підтримки SoftServe легко пристосовуються до потреб клієнтів, що дозволяє компаніям налагодити ефективну співпрацю для реалізації тривалих проектів.

Після виходу готового програмного продукту на ринок, завжди існує значний потенціал для його покращення та розвитку. Тому інженери SoftServe продовжують і надалі працювати над проектом клієнта, покращуючи вже існуючий продукт та адаптуючи його до нових ринкових умов. Знання особливостей програмного продукту допомагають нам продовжувати співпрацю з клієнтами для забезпечення довготермінового успіху проекту.

Модель роботи
Модель роботи SoftServe базується на чотирьох складових: технічні здібності кваліфікованих працівників, глибокі знання галузі, а також досвід, чіткі виробничі процеси, професійний підхід та гарантія високої якості послуг. Це дає нам працювати максимально продуктивно в мінімальні терміни виконання проектів.

Кваліфіковані працівники - SoftServe ретельно підбирає працівників для кожного проекту. Унікальний в галузі центр розробки програмного забезпечення забезпечує роботою близько 500 висококваліфікованих програмістів, консультантів, менеджерів, аналітиків та контролерів якості. Наша команда – це випускники провідних технічних університетів України. Низька плинність кадрів є незаперечною ознакою відданості працівників компанії та клієнтам.

Досвід - за роки існування наша компанія виконала понад 500 вдалих проектів. Компанія SoftServe поєднує в собі глибокі знання галузі, професійний підхід та досвід. В основу нашої високоефективної методології роботи в команді закладено як необхідні знання проблемної області та їх джерела, так і процеси документації та розробки.

Професійний підхід - від Software Manufacturing Cycle™ до власної системи менеджменту проектів SoftServe Explorer наші процеси залишаються прозорими для клієнта на будь-якій стадії проекту. Професійний підхід дозволяє полегшити комунікації інтегрованих команд та контролювати їх робочі графіки, що забезпечує вчасне, якісне виконання роботи в межах закладеного бюджету. Ми поєднуємо аналіз бізнес-вимог, технології та процес програмування для отримання стратегічної переваги в дослідженнях та розробці.

Висока якість послуг - Компанія SoftServe підтримує найсучасніше багатосистемне середовище розробки програмного забезпечення. Безпека інтелектуальної власності клієнтів є надзвичайно важливою для SoftServe. Ми створили високофункціональну систему якості, необхідну для продуктивної та успішної співпраці з нашими замовниками. Інфраструктура та розвинуті комунікації SoftServe гарантують безпеку інтелектуальної власності наших клієнтів та безперебійність послуг.

Система управління якістю компанії сертифікована згідно з міжнародним стандартом ISO 9001:2000. В даний момент SoftServe працює над отриманням сертифікату CMMI level 4.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.