Особистості

Український папір

Компанія:
Торгово-виробнича група "Український папір"


Процентне співвідношення української та іноземної власності:
Українська власність – 100 %
Форма власності:
Товариство з обмеженою відповідальністю
Рік заснування в Україні:
1998
Сфери діяльності:
Компанія є найбільшим вітчизняним виробником продукції з офсетного та спеціального паперу для телетайпів, копіювальних апаратів, апаратів факсимільного зв’язку, канцелярських та господарських товарів, картриджів, різноманітних бланків та поліграфії.
Історія:
Торгово – виробнича група «Український папір» - успішно працює на ринку з 1998 року.
Компанія у виробничому процесі використовує сучасне вітчизняне обладнання, яке забезпечує високу якість продукції, підтверджену відповідними дипломами та сертифікатами. Торгово –виробнича група в 2000 році стала лауреатом загальнонаціонального конкурсу «Вища проба», у грудні 2001 року вона занесена до книги «Золота еліта України», а з 2002 по 2006 рр. стала єдиною українською компанією лауреатом світової виставки «Papier Word» в м. Франкфурт (Німеччина). В листопаді 2003 р. торгово–виробнича група «Український папір» отри-мала міжнародний сертифікат якості ISO - 9001. В березні 2006 року за підсумками всеукраїнського конкурсу отримали дипломи у чотирьох номінаціях як краща установа на ринку державних закупівель.

Пріоритетні напрямки розвитку:
Замовниками нашої продукції виступають управління справами Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Міністерства Фінансів України. Протягом 5-ти років наша продукція корпоративно використовується у технологічному процесі усіх обласних підприємств ВАТ «Укртелеком», мережі підприємств «Укрзалізниці», більшості Обленерго, великої кількості банків та інших організаціях. Підприємство має велику розгалуджену систему складів і філій (більш ніж в 20-ти обласних центрах), що дозволяє в стислий термін, минаючи посередників, виконувати замовлення любої складності за єдиними цінами незалежно від місця знаходження замовника.
Більше 30 відсотків виробленої продукції експортується за кордон (Росія, Казахстан, Білорусія, Молдова, Грузія, Узбекистан, країни Прибалтики та інші.)
Запорукою успіху торгово-виробничої групи «Український папір» є висока кваліфікація на-ших співробітників, фаховий і відповідальний підхід до справи.

Представництво:
Директор Володимир Михайленко.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.