Особистості

UMC

UMC
Компанія:
UMC Провідний оператор мобільного зв'язку в Україні.


Процентне співвідношення української та іноземної власності:
Українській стороні належить 51% статутного капіталу, іноземним засновникам - по 16,33%.
СП UMC створене підприємствами "Укртелекому" спільно з "КПН Телеком" (Нідерланди), "Телеком" (Данія), "Дойче Телеком" (Німеччина).
Рік заснування в Україні:
1992
Сфери діяльності:
UMC Провідний оператор мобільного зв'язку в Україні.

Історія:
UMC - перша компанія, що запровадила в Україні стільниковий зв'язок: 1 липня 1993 року відбувся офіційний пуск мережі удосконаленого стандарту NMT (Nordic Mobile Telephone). Сьогодні цією мережею охоплено близько 200 міст і понад 6000 км автошляхів. Маючи мобільний телефон від UMC, абонент може подорожувати по всій Україні не змінюючи номера, завжди маючи надійний зв'язок. Більш того, мережа NMT забезпечує можливість автоматичного роумінгу (супроводу абонента) у приблизно 120 містах Росії, у Болгарії, Данії,
Естонії, Польщі, Латвії, Литві, Норвегії та Швеції.
17 вересня 1997 року в Києві UMC була відкрита мережа найпоширенішого у світі цифрового стандарту GSM (Global System for Mobiie Communications).
Абоненти UMC мережі GSM можуть користуватися послугою міжнародного роумінгу в мережах 106 операторів понад 50 країн. Подорожуючи у справах бізнесу, чи просто відпочиваючи, клієнти UMC завжди будуть на зв'язку зі своїми друзями та діловими партнерами.
Число абонентів компанії перевищує 200 тисяч. UMC обирають за якість зв'язку та обслуговування, найширшу в Україні зону покриття обох мереж, компанія проводить політику постійного зниження тарифів та запровадження нових послуг, 3 1 лютого 2000 року UMC запроваджено щосекундну тарифікацію дзвінків, що дає можливість абонентам заощаджувати на розмовах.
Послуга передоплаченого зв'язку, SIM-SIM, з'явилася на ринку у 1999 році, вона завоювала надзвичайну популярність серед споживачів, ставши одним з найуспішніших проектів UMC за 1999 рік.
Кількість абонентів SIM-SIM стрімко зростає, адже послуга дає можливість підключитися до мережі протягом лічених секунд, без контракту та абонплати, забезпечує цифрову якість зв'язку, має найширшу зону покриття в Україні, найбільший вибір ваучерів (4 номінали), діє програма обміну використаних ваучерів на нові, прийом та передача текстових повідомлень, голосова пошта, проводяться акції лояльності для абонентів та інше.
Спільно з банком "Аваль" запроваджений принципово новий на українському ринку продукт - картка UMC VISA AVAL. Унікальність цього проекту полягає у поєднанні в одному банківському продукті функцій традиційної платіжної картки та фінансового інструменту обслуговування швидко зростаючого ринку послуг мобільного зв'язку, які надаються компанією UMC.
Інформаційно-довідкова служба UMC є найпотужнішою в Україні. UMC уклала угоду з туристичною фірмою САМ про взаємодію у розширенні сфери послуг для своїх клієнтів. Угода передбачає надання послуг міжнародного туризму, авіаперевезень зі знижками для абонентів UMC, спеціальні одноразові акції.
Окрім основних напрямків діяльності UMC приділяє значну увагу своїй соціальній ролі в суспільстві. Компанія не залишається байдужою до соціальних проблем українського суспільства. Добре відома благочинна діяльність UMC, надання допомоги дітям-сиротам. Не менш важливою для компанії є підтримка української культури, мистецтва, освіти та спорту.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.