Особистості

Утел

Утел
Компанія:
Українсько-Американсько-Голландсько-Німецьке Закрите Акціонерне Товариство "Утел"


Процентне співвідношення української та іноземної власності:
УДПЕЗ "Укртелеком" - 51%,
AT&T (США) - 19,5%,
Deutsche Telekom (Німеччина) - 19,5%,
KPN (Голландія) - 10%.
Форма власності:
ЗАТ
Рік заснування в Україні:
1992
Сфери діяльності:
Надання послуг комутованого міжнародного та міжміського телефонного зв'язку.
Утел займає активну громадську позицію. У минулому році крім благодійних внесків, Утел надав спонсорську допомогу різноманітним спортивним, культурним та молодіжним заходам по всій Україні. Утел з'єднує людей як за допомогою засобів телекомунікації, так і завдяки відповідальній громадській політиці. Саме тому ми продовжуємо підтримувати справи, які корисні для всіх.
Історія:
"Утел" засновано в 1992 році державним підприємством "Укртелеком", компаніями AT&T (США), KPN (Нідерланди) та Deutsche Telekom (Німеччина). "Утел" було створено з метою надання послуг комутованого міжнародного та міжміського телефонного зв'язку. Наприкінці того ж року "Утел" відкрив міжнародну станцію в Києві.
В кінці 1995 року інвестиції перевищили 100 мільйонів доларів США, а Утел став прибутковою компанією. Зокрема, завдяки зусиллям "Утел" Україна одержала власний міжнародний код "380".
У 1996 році, довівши кількість міжміських станцій до 24, компанія завершила створення національної телекомунікаційної мережі "Утел" та першого етапу розбудови єдиної системи зв'язку України. В цьому ж році було запроваджено послуги ISDN та розпочато введення в дію СКС7.
Протягом 1997 року "Утел" продовжував розвивати та вдосконалювати свої можливості та послуги і, водночас, почав інвестувати в проекти розбудови місцевої мережі.
У 1998 році Утел відкрив другу міжнародну станцію у Львові. Також були запроваджені послуги Інтернет та "800".
Протягом минулого року 1720 працівників "Утел" обслуговували та експлуатували мережу, яка обробила 2,24 мільярди хвилин розмов та генерувала 72,3 млн. доларів США операційного прибутку. Загальні ж інвестиції Утел досягли 190 млн. доларів США.
"Утел" вперше в Україні запровадив сигналізацію №7, послуги ISDN та "800".
Пріоритетні напрямки розвитку:
Відповідно до ліцензії "Утел" основним пріоритетом є розвиток міжміського та міжнародного зв'язку в Україні. Не менш важливим в цьому контексті є розвиток місцевих мереж, оскільки він, на даному етапі, лімітує розвиток міжнародного та міжміського зв'язку. Окрім того, для нас має велике значення розвиток нових телекомунікаційних послуг, таких як Інтернет, ISDN та інших.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.