Особистості

УНТ

Компанія:
Українські новітні технології


Форма власності:
Товариство з обмеженою відповідальністю
Рік заснування в Україні:
1999
Сфери діяльності:
Компанія пропонує послугу бездротового широкосмугового доступу на основі загальноукраїнської мережі «Альтернет»ТМ, яка побудована на основі технології WiMAX (стандарт 802.16 -2004).

Основною послугою компанії є доступу до мережі Інтернет, додатково пропануємо побудову VPN для компаній з розподіленою структурою офісів. Бездротовий доступ найкраще знаходить застосування в районах, де застосування інших технологій недоцільно з економічної або технічної точок зору.

Нашими абонентами є домашні користувачі, невеликі компанії, великі корпоративні клієнти з територіально розподіленою структурою офісів и державні структури.
Історія:
Компанія була заснована в 1999 року
Першим етапом розвитку була побудова в Києві мережі LMDS. В рамках проекту було отримано ліцензію на використання радіочастотного ресурсу в смузі 3.4-3.7 ГГц.
На весні 2005 розпочато проект побудови мережі WiMAX в Україні з метою вирішити проблему останньої милі в районах з недостатньо розвинутою інфраструктурою. Інвесторами проекту виступають фонд венчурних інвестицій «Руські технології» член консорціуму «Альфа Груп» і Intel Capital – підрозділ з стратегічних інвестицій корпорації Intel.
9 листопада 2005 року розпочато комерційну експлуатацію мережі в Україні, з цього моменту стає можливим придбати термінальне обладнання та підключитися до послуг в Києві та Харкові.

Пріоритетні напрямки розвитку:
Альтернет обрав для себе декілька напрямків розвитку:
• Подальше розгортання мережі WiMAX, її просування у регіони України, де ми бачимо великий потенційний попит;
• Збільшення щільності базових станцій, що дає можливість використовувати self-install термінали, які інсталюються в приміщенні і встановити їх може сам клієнт.
• Розширення портфелю послуг з метою надавати доступ до комплексу послух за одних рук;
• Побудова мережі на основі мобільного стандарту WiMAX - 802.16-е;


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.