Особистості

Українські Новітні Технології

Українські Новітні Технології
Компанія:
Українські Новітні Технології


Процентне співвідношення української та іноземної власності:
100 % іноземні інвестиції
Форма власності:
Товариство з обмеженою відповідальністю
Рік заснування в Україні:
2000
Сфери діяльності:
Компанія є оператором бездротової широкополосної мережі передачі даних, що побудована з використанням новітнього стандарту WiMAX.

Мережа WiMAX дозволяє компанії надавати клієнтам високошвидкісний доступ до мережі Інтернет, передачі даних, відео і голосу насамперед там, де застосування інших технологій недоцільно з економічної або технічної точки зору.

Компанія володіє ліцензією №2629 від 23 квітня 2002 року на використання частот в діапазоні 3.5 ГГц.

Історія:
На початку діяльності стратегія компанії передбачала будівництво та розвиток у великих містах України мережу в стандарті LMDS.

Однак у 2004 році відбувся ряд подій, що змінили стратегію розвитку компанії: у компанію прийшов новий менеджмент, а в світі заговорили про розроблену компанією Intel перспективну технологію передачі даних WiMAX.

В березні 2005 року частки в «Українських новітніх технологіях» були придбані інвестиційними фондами «Руські технології» та Intel Capital.

10 листопада 2005 року відбулось відкриття першої в СНД комерційної мережі передачі даних стандарту WiMAX під торговою маркою «Альтернет» в Києві і Харкові.


Пріоритетні напрямки розвитку:
Протягом 2006 року компанія планує відкрити регіональні офіси спочатку в усіх містах-мільйонниках, а потім в усіх регіональних центрах України.
В планах компанії до 2010 року — інвестиції до 80 млн. дол., створення більш 500 робочих місць, обслуговування 300 тис. абонентів в містах з населенням більш 50 тис. чол.

Представництво:
Генеральний директор Чуйков Юрій Борисович
Перший заступник генерального директора Мельниченко Василь Семенович


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.