Особистості

УТТК

УТТК
Компанія:
Украинская торгово-технологическая компания


Процентне співвідношення української та іноземної власності:
Українська власність - 100 %
Форма власності:
ТОВ
Рік заснування в Україні:
2002
Сфери діяльності:
Дистрибуція телекомунікаційного обладнання, проектна дистрибуція комунікаційних рішень, витратних матеріалів для офісного друку, МФУ, копіювальної техніки, моніторів, портативних ПК, іншої комп’ютерної техніки.
Історія:
Свою діяльність ТОВ «УТТК» розпочало у 2002 році. Сьогодні "Українська торгово технологічна компанія" - одне з підприємств, що є лідером на ринку інформаційних технологій. Компанія поєднує у собі два самостійні департаменти, що сприяє можливості професійно працювати у різних напрямках.
Пріоритетні напрямки розвитку:
- дистрибуція та імплементація на ринок України телекомунікаційного обладнання та комунікаційних рішень. «УТТК» є постачальником рішень та продукції компаній AVAYA, Huawei, Telco Systems, Teledex, ТОВ «УТТК» надає технічне консультування, інформаційну та маркетингову підтримку, зручні схеми кредитування для постійних партнерів, що спрямовують свій напрямок діяльності на підготовку та виконання комплексних проектів в галузі телекомунікаційних та інформаційних мереж, зорієнтованих на кінцевого замовника.
- постачання на ринок України витратних матеріалів для струменевих, лазерних та матричних пристроїв для друку, принтерів, МФУ, копіювальної техніки, моніторів, портативних комп’ютерів, іншої комп’ютерної техніки. ТОВ «УТТК» сьогодні є авторизованим партнером NINESTAR, INTEGRAL, FORMANTECH, XEROX, HEWLETT-PACKARD, EPSON, SAMSUNG. З виробником витратних матеріалів FORMANTECH підписана ексклюзивна угода, щодо дистрибуції в країнах Східної Європи та Середнього Сходу, а з виробником витратних матеріалів NINESTAR підписана ексклюзивна угода щодо дистрибуції на території України.
Запорукою успіху «УТТК» є розвинута дилерська мережа, ефективна логістика, гарантія якості товару, що постачається компанією на ринок України, професійний склад менеджерів та керівництва.
Головний принцип роботи компанії: надання компетентної інформації, що стосується властивостей, особливостей техніки та рішень партнерам, системним інтеграторам, сервіс-провайдерам.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.