Особистості

Байтен Буркхардт

Байтен Буркхардт
ТОВ БАЙТЕН БУРКХАРДТ УКРАЇНА – міжнародна юридична фірма, що має 13 офісів та більш ніж 360 юристів та радників з питань оподаткування у всьому світі. Київський офіс фірми було відкрито у 2004 році.

БАЙТЕН БУРКХАРДТ надає широкий спектр юридичних послуг з питань українського та міжнародного законодавства. Основні спеціалізації фірми це: іноземні інвестиції, корпоративне та комерційне право, операції злиття і поглинання, операції з нерухомістю, банківське та фінансове право, податкове та митне право, трудове законодавство, право інтелектуальної власності, інформаційних технологій та ЗМІ.

Юристи БАЙТЕН БУРКХАРДТ, які працюють у сфері телекомунікацій, добре розуміються на діяльності своїх клієнтів та нормативно-правовій базі, що регулює діяльність у цій сфері, надають юридичні послуги як постачальникам, так і споживачам телекомунікаційних послуг.
Серед іншого, послуги БАЙТЕН БУРКХАРДТ у цій сфері включають:
•    ведення переговорів стосовно укладення догорів
•    консультування стосовно розподілу та використання частот
•    консультування з питань дистрибуції теле- та радіо послуг, цифрової передачі даних
•    консультування з усіх аспектів ринкового регулювання, зокрема, регулювання тарифів та доступу до мереж
•    консультування стосовно впровадження правил захисту споживачів, захисту приватної інформації та захисту баз даних.
Багаторічний досвід та глибоке зрозуміння очікувань та менталітету клієнтів дає змогу БАЙТЕН БУРКХАРДТ пропонувати повний спектр юридичних послуг з питань міжнародного і місцевого законодавства, консультувати як провідні місцеві компанії, так і відомі німецькі й міжнародні фірми, що здійснюють свою діяльність у секторі телекомунікацій та інформаційних технологій.
Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.