Особистості

ДП "ООРПЦ"

ДП "ООРПЦ"
Державне підприємство «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» (далі – ДП «ООРТПЦ»)  було створено на базі Одеського радіоцентру, будівництво якого почалось в вересні 1944 року і було введено в постійну експлуатацію в 1945 році. На сьогоднішній день ДП «ООРТПЦ» входить до складу Концерну РРТ Міністерства транспорту та зв’язку України.
Основними напрямками діяльності ДП «ООРТПЦ» являється технічне обслуговування і експлуатація мереж ефірного телерадіомовлення.
Для виконання основних завдань ДП «ООРТПЦ»  має широку розвинуту інфраструктуру з технічними будівлями, енергозабезпеченням.   На території області розташовано 32 об’єкта, з висотними спорудами від 45 м до 257 м.
На території Одеської області працюють 110 телевізійних  та 40 радіомовних передавачів, які забезпечують трансляцію 26 телевізійних програм і  18 радіопрограм.
ДП «ООРТПЦ» має розвинуту мережу РРЛ загальною протяжністю 1115 км.
Починаючи з 1998 року  ДП «ООРТПЦ» одним з перших в Україні почало проводити цифровізацію РРЛ та надавати в користування цифрові пользовательські потоки практично усім мобільним операторам.
Вперше в Україні в ДП «ООРТПЦ» була організована і здійснюється передача теле- і радіопрограм по всім радіорелейним лініям області  в цифровому стандарті.
В 2008 році введено 2 зони одночастотного синхронного мовлення  в стандарті DVB-Т (MPEG-4) і з 16 березня 2009 року розпочато постійну трансляцію телевізійних програм по 70 та 74 зонах одночастотного синхронного мовлення.
З 1997 року Державне підприємство «Одеський обласний радіотелевізійний передавальний центр» очолює директор В. В. Волков.
Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.