Особистості

IMK

IMK
Форма власності: Товариство з обмеженою відповідальністю
Рік заснування: 2004
Сфери діяльності:  Компанія “ІМК” - універсальний оператор зв'язку, який діє з метою виводу на український ринок цілого ряду нових телекомунікаційних сервісів, надаючи різноманітні послуги в сфері інформаційних технологій і комунікацій.
    На протязі всього часу свого існування компанія “ІМК” займається побудовою і розширенням мережі бездротового широкосмугового доступу та волоконно-оптичкої мережі у Києві та області.
    За роки існування компанією розроблено та впроваджено цілу низку продуктів — від найпростіших антен для широкого спектру радіочастот до радіоелектронного обладнання ТМ “Рапіра” та систем моніторинга працездатності всієї мережі та бездротового обладнання операторського класу для діапазонів 2,4 та 5 Ггц.

Історія:


    Компанія «ІМК» створена у 2004 році  як системний інтегратор і первинний телекомунікаційний оператор нового покоління, з метою поставки бездротових рішень будь-якого масштабу з подальшим наданням повного комплексу телекомунікаційних послуг.
    Протягом 2004-2005 років були підписані угоди з провідними виробниками бездротового обладнання і, таким чином, компанія вивела на український ринок низку інноваційних рішень в галузі зв'язку.
    У 2005 році був організований департамент інформаційної безпеки, отримані основні ліцензії та дозволи на надання послуг у галузі захисту інформації. У цьому ж році були розроблені навчальні програми "Бездротові мережі", "Безпека бездротових мереж".
    На початку 2006р. створена власна вимірювальна лабораторія, що пройшла сертифікацію в "Укрметртестандарті", яка дозволяє проводити незалежний аудит радіосистем замовника в широкому діапазоні частот.
    У 2007р. була побудована мережа бездротового широкосмугового доступу в м. Києві і області з найкращим покриттям і компанія почала активно працювати з корпоративними клієнтами та операторами зв'язку.
    У 2007р. компанія «ІМК» стала лауреатом Всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України 2007» у галузі зв'язку та інформатизації України, яка проводилась під патронатом Президента України та була відзначена нагородою «За вагомий вклад в економічне зростання держави».
     У 2008 р. компанія отримала нагороду «Флагмани України».
    З 2008 р. паралельно із бездротовим покриттям компанія активно розширює волоконно-оптичку мережу у Києві та області.
 
Пріоритетні напрямки розвитку:
  •     Розширення переліку послуг, що надаються корпоративним клієнтам і домашнім користувачам.
  •     Запуск успішних телекомунікаційних проектів в невеликих містах України;
  •     Впровадження новітніх технологій у сфері телекомунікацій;
  •     Подальше географічне розширення мережі pre-WiMAX;
  •     Реалізація проектів побудови единих корпоративних мереж передачі данних для мультиофісних компаній
Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.