Особистості

Türk Telekom International UA

Türk Telekom International UA


Türk Telekom International є провідним оператором телекомунікаційних послуг в Центральній і Східній Європі, Туреччині, на Кавказі, Близькому Сході і за їх межами. Надає повний спектр Інтернет-послуг та послуг передачі даних, інфраструктурні та оптові послуги з передачі голосу: учасникам ринку телекомунікаційних послуг; альтернативним операторам; операторам мобільного зв'язку; компаніям кабельного телебачення; Інтернет-провайдерам; корпоративним клієнтам.
Türk Telekom International на 100% належить компанії Türk Telekom і є підрозділом з продажу послуг міжнародної передачі даних і "Wholesale voice". Türk Telekom International є єдиним постачальником послуг і керує об'єднаною мережею на території 19 країн Центральної та Східної Європи, Туреччини, Близького Сходу та Кавказу.

Наша компанія володіє унікальною мережею, що охоплює понад 40,000 км волоконно-оптичної мережі.

Окрім своєї MPLS мережі в Угорщині, Türk Telekom International використовує SDH, DWDM та MPLS мережі в Центральній та Східній Європі та присутній в основних дата-центрах в усьому регіоні Центрально-Східної Європи.

Група компаній Türk Telekom International має всі необхідні ліцензії, дозволи та правові підстави для здійснення діяльності в регіонах присутності мережі.
Будучи класичним магістральним оператором для операторів, Türk Telekom International надає повний спектр послуг передачі даних і послуг Інтернет провідним операторам мобільного зв'язку, великим телекомунікаційним компаніям, провайдерам інтернет-послуг та корпоративним клієнтам.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.