Особистості

Техносерв Україна

Техносерв Україна
«Техносерв Україна» – український системний інтегратор, який розпочав свою роботу в Україні в 2006р, входить до групи компаній і є офіційною філією одного з найбільших системних інтеграторів СНД – «Техносерв» – в Україні. На сьогоднішній день «Техносерв Україна» пропонує замовникам в Україні весь спектр комплексних рішень і послуг в області системної інтеграції, побудови великих інфокомунікаційних систем корпоративних замовників і телекомунікаційних мереж операторів зв'язку.
Серед найбільших замовників компанії – провідні оператори фіксованого і мобільного зв'язку, промислові підприємства, фінансові і банківські організації, підприємства енергетичного комплексу.
До портфелю проектів «Техносерв Україна» належать проекти в області 4G, розподілених Data-центрів, систем моніторінгу та білінгу великих компаній операторів зв’язку.
Комплекс рішень, що впроваджуються фахівцями компанії, охоплює всі елементи інфраструктури бізнесу замовника. Комплексна експертиза сучасних інформаційних систем та систем життєзабезпечення дозволяє компанії пропонувати інтеграційні рішення і гарантувати максимальний бізнес-ефект від їх впровадження. Використання інноваційних технологій та продуктів, а також високий професіоналізм фахівців «Техносерв Україна» дозволяють віднести компанію до провідних системних інтеграторів, що працюють на ринку нових інформаційних технологій.
Основу рішень компанії складають продукти та технології світових лідерів в області ІТ: Hitachi Data Systems, CA, Cisco Systems, Flash Networks, Delta, Fujitsu, NetApp, Alcatel-Lucent, AudioCodes, AVAYA, EMC Corporation, Hewlett-Packard, Huawei, IBM, Oracle, SAP – усього більше 40 партнерів, для багатьох з яких «Техноcерв Україна» є стратегічним партнером не тільки в Україні, але й в країнах СНД.
Компанія володіє необхідною для здійснення своєї діяльності в Україні ліцензією Міністерства регіонального розвитку та будівництва України на господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури.
При реалізації масштабних інноваційних проектів «Техносерв Україна» активно залучає фахівців з інших компаній групи, сумарна кількість колективу якої перевищує 2000 осіб. Можливість інтеграції рішень різної складності власними силами є відмінною особливістю «Техносерв Україна», що прагне до розширення географії діяльності та працює у країнах СНД: Вірменії, Грузії, Таджикистанi, Туркменістанi, Азербайджанi, Білорусi, Узбекистані та Казахстані.
Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.