Особистості

Атлас

Атлас
Компанія:

Акціонерне товариство закритого типуПроцентне співвідношення української та іноземної власності:
100% українська
Форма власності:
АТЗТ
Рік заснування в Україні:
1991
Сфери діяльності:
Системний інтегратор в галузі телекомунікаційних та інформаційних технологій.
Історія:
Рік створення компанії -1990. Компанія об'єднує групу фірм, які спеціалізуються в різноманітних галузях телекомунікаційних та інформаційних технологій. Діяльність Акціонерного товариства закритого типу (АТЗТ) "Атлас" спрямована на підготовку та виконання комплексних проектів в галузі створення складних телекомунікаційних і інформаційних мереж та систем, які зорієнтовано на конкретного замовника. Серед типових проектів, які реалізуються фахівцями АТЗТ "Атлас", слід назвати такі:
- територіально-розподілені корпоративні телекомунікаційні мережі,
- відомчі телефонні мережі;
- локальні обчислювальні мережі;
- структуровані кабельні системи;
- встановлення обладнання ущільнення ліній;
- побудова цифрових каналів зв'язку;
- побудова мереж гарантованого електроживлення;
- розробка програмного забезпечення сучасних розподілених інформаційних систем;
- побудова систем збирання та обробки телеметричної інформації та пейджерних систем оперативного оповіщення.
За час існування компанією реалізовано більш ніж 250 проектів. В цих проектах застосовувалися технології, обладнання та програмно-технічні рішення таких провідних телекомунікаційних компаній, як Cisco Systems, Nortel Networks, Motorola, Alcatel, Ericsson, RAD, Reichle&De-Massari, Sagem, Panduit та ряду інших. В 1994 році компанія "Атлас" започаткувала співробітництво в якості системного інтегратора з компанією Cisco Systems, Іnc. (США) - виробником активного мережевого обладнання; в 1993 році стала дистрибутором компанії Nortel Networks (Канада) - виробника установчих телефонних станцій "Meridian 1" та обладнання для побудови мультимедійних мереж Magellan, а також компаній: Pаnduіt (США) - виробника обладнання структурованих кабельних систем (з 1996 року), WaiLAN Communications (США) - виробника обладнання передачі даних (з 1997 року), Sagem (Франція) - виробника обладнання передачі даних (з 1998 року) та Decros (Чехія) - виробника програмно-апаратних засобів захисту інформації (з 1999 року); в 1994 році стала повністю сертифікованим партнером компанії R&M (Швейцарія) - виробника обладнання структурованих кабельних систем. До складу АТЗТ "Атлас" входить технічний центр, який спеціалізується на виконанні робіт з інсталяції та технічного обслуговування обладнання, яке постачається. В червні 1998 року на базі АТЗТ "Атлас" почав функціонування учбовий центр компанії Nortel Networks. Це перший в Україні центр по підготовці фахівців для обслуговування установчих телефонних станцій "Meridian 1" і обладнання для побудови мультимедійних мереж Magellan виробництва Nortеl Networks.
Пріоритетні напрямки розвитку:
Вкажіть напрямки діяльності компанії, що вважаються найбільш перспективними на майбутнє, Інтеграція телекомунікаційних та інформаційних технологій, технологій передачі голосу та даних на основі оригінальних майнових технічних рішень з використанням останніх розробок провідних виробників.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.