Особистості

Ерікссон

Ерікссон
Компанія:

ДП "Ерікссон" / "ЛМ Ерікссон Інтернешнл АБ" - представництво в Україні.Процентне співвідношення української та іноземної власності:
ДП "Ерікссон" - 100% іноземні інвестиції. "ЛМ Ерікссон Інтернешнл АБ" - представництво в Україні.- власність іноземних держав
Рік заснування в Україні:
ДП "Ерікссон" - 1996. "ЛМ Ерікссон Інтернешнл АБ" - 1994
Сфери діяльності:
Компанія "Ерікссон-Україна" є учасником ринку телекомунікацій України. В основі стратегії компанії - реалізація нової моделі бізнесу: замість звичайного постачання передового обладнання - довгострокове співробітництво і підтримка замовника протягом всієї операційної діяльності, що дозволяє споживачу нашої продукції завжди бути на передових позиціях протягом розвитку.
Компанія є постачальником всього комплексу послуг та обладнання для інформаційних мереж.
Безперечним лідером за обсягом продажу в світі компанія "Ерікссон" є в наступних напрямках діяльності:
- Мобільний зв'язок усіх стандартів (45%).
- Міжнародні комутаційні станції (35%).
- ІР-телефонія (25%).
В Україні ділова активність компанії здійснюється у наступних напрямках:
1. Транспортні мережі. Будівництво первинної SDH мережі для ВАТ "Укртелеком". Окремі напрямки вже введено до експлуатації.
2. Мобільний зв'язок. Стратегічне партнерство з компаніями "Київстар" та "DCC" на постачання "під ключ" загальнонаціональних мереж GSM та AMPS.
3. Фіксований зв'язок. Продаж та сервісна підтримка комутаційної техніки. Довгострокове та успішне партнерство з Українською залізницею, телефонними компаніями "Оптіма", "Телекомінвест-Київ".
4. Постачання обладнання та будівництво радіорелейних ліній зв'язку . Партнерами є ВАТ "Укртелеком", СП "УМЗ", ЗАТ "Київстар".
5. Комплексні рішення для будівництва мультисервісних мереж на основі технологій АТМ, ІР, Frame relay, IP-телефонії. Наші споживачі: Інтернет сервіс провайдери.
Історія:
Кінець 1994 року - прийнято рішення про відкриття представництва компанії "Ерікссон" в Україні.
Травень 1995 року - офіційне відкриття представництва компанії "Ерікссон" в Києві.
Серпень 1996 року - після підписання великого контракту з "Укртелекомом" виникла компанія "Ерікссон-Україна".
Березень 1996 року - між "Ерікссон" та "Укртелекомом" підписано контракт про реалізацію великомасштабного проекту будівництва оптоволоконної лінії SDH довжиною 970 км.
Серпень 1996 року - "Ерікссон" підписав перший контракт в галузі мобільного зв'язку з компанією "Цифровий Стільниковий Зв'язок України" (DCC).
Початок 1997 року - укладено контракт з "Київстар GSM" на постачання та будівництво мережі мобільного зв'язку в стандарті GSM.
Системи комутації - "Ерікссон" поставив комутатор AXE-10 двом приватним операторам: "Телекомінвест-Київ" та "Оптіма Сервіс Зв'язок", а також Українській залізниці.
"Ерікссон" є одним з найбільших постачальників радіорелейного обладнання практично для всіх операторів мобільного та фіксованого зв'язку.
На поточний момент "Ерікссон" інвестував біля 100 млн. доларів США в різні проекти в Україні. Біля 900 співробітників українських компаній включені у роботу з "Ерікссон", а штат співробітників зріс до 70 осіб.
Пріоритетні напрямки розвитку:
1. Мобільні мультисервісні мережі третього покоління (WCDMA)
2. АТМ, ІР мережі.
3. Програмні продукти по розвитку сервісних послуг.
4. Розвиток комутаційної платформи АХЕ, інтеграція її з АТМ технологією.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.