Особистості

Ернст енд Янг

Компанія:

Ернст енд ЯнгІсторія:
Компанія «Ернст енд Янг» є частиною всесвітньої фірми з надання професійних послуг, що об’єднує понад 130 000 фахівців у 140 країнах. «Ернст енд Янг» в Україні поєднує знання та досвід українських працівників з досвідом співробітників інших офісів нашої компанії у всьому світі.

У 1991 році компанія «Ернст енд Янг» першою серед міжнародних аудиторських компаній розпочала свою діяльність в Україні. У вересні 2006 року компанія «Ернст енд Янг» відкрила офіс у Донецьку. Ми були першими серед компаній «великої четвірки», хто відкрив в Україні другий офіс.

Пріоритетні напрямки розвитку:
Колектив компанії «Ернст енд Янг» в Україні зараз нараховує близько 500 спеціалістів, що надають високоякісні послуги багатьом всесвітньовідомим міжнародним корпораціям, а також провідним українським підприємствам.

Ми пропонуємо комплексні послуги, що відповідають індивідуальним потребам клієнтів.

За час, що минув після відкриття офісу «Ернст енд Янг» в Україні, наші фахівці набули значного досвіду. Наші спеціалісти є членами авторитетних міжнародних та українських професійних організацій і мають міжнародну кваліфікацію ACCA та CPA.

Наше головне завдання полягає не лише в розробці ефективних рішень, а й у передачі нашим клієнтам міжнародного досвіду, що, таким чином, сприяє підвищенню конкурентоспроможності української економіки в цілому.

Наша компанія бере активну участь у діяльності Консультативної ради з питань іноземних інвестицій при Президентові України, оскільки ми вважаємо, що використання нашого глобального досвіду може сприяти покращенню інвестиційного клімату України.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.