Особистості

Київстар

Київстар
Компанія:

ЗАТ "Київстар Дж.Ес.Ем" – лідер мобільного зв’язку УкраїниПроцентне співвідношення української та іноземної власності:
Партнерами є норвезька компанія TELЕNOR (56,51% акцій) та компанія "Сторм" (43,49% акцій), яка належить російській компанії Altimo.
Форма власності:
Закрите акціонерне товариство.
Рік заснування в Україні:
1994
Сфери діяльності:
Надання послуг стільникового зв'язку у стандартах GSM 900 та GSM 1800, послуг передачі даних з використанням технологій GPRS та EDGE. Національний оператор стільникового зв’язку "Київстар" має ліцензії на використання міжнародної, міжміської та міської телефонних мереж, а також ліцензію на організацію системи передачі даних та будівництво власної АТС загального користування.
Історія:
На початку 1997 року компанія "Київстар" стала одним з переможців тендеру, що проводився Держкомітетом зв'язку. Це дало можливість компанії "Київстар" стати повноправним оператором стільникового зв'язку стандарту GSM в Україні. 9 грудня 1997 року пролунав перший дзвінок у мережі "Київстар " – таким чином був покладений початок комерційної експлуатацію власної мережі стільникового зв'язку.
За дев’ять років наполегливої праці компанія «Київстар» пройшла величезний шлях, інвестувавши у розвиток мобільного зв’язку України понад $1,5 млрд. Наразі у «Київстар» працює понад 3500 співробітників (центральний офіс, 6 регіональних філій та 47 представництв по всій Україні). Сьогодні національний мобільний оператор «Київстар» – лідер українського ринку мобільного зв’язку, якому довіряють своє спілкування понад 16,5 млн. осіб (станом на 1.08.06). «Київстар» забезпечує покриття території, де проживає 97% населення України, охоплюючи своєю мережею усі великі та малі міста та понад 27 тис. сільських населених пунктів, всі основні національні та регіональні шляхи, більшість морських та річкових узбереж України. ”Київстар” надає послуги GPRS на всій території свого покриття України, послуги EDGE у найбільших містах України, а також роумінгові послуги в мережах 313 зарубіжних операторів у 162 країнах на 5 континентах світу (станом на 1.08.06). ”Київстар” забезпечує мешканців України найсучаснішими телекомунікаційними послугами за доступними цінами. Наразі оператор надає послуги стільникового зв’язку (голосовий зв'язок, передача даних та повний спектр додаткових послуг) під торговими марками «Київстар» (контрактна форми підключення), а також Ace&Base та DJUICE (передплачена форма підключення).
Компанія «Київстар» є зразком ефективного та соціально-відповідального вітчизняного бізнесу світового рівня. «Київстар» розробив та втілює загальнонаціональну соціальну програму «Для людей, для країни», у рамках якої упродовж 2005-2006 років ініційовані та здійснюються такі соціально значимі проекти, як спонсорська підтримка Міжнародного Пісенного конкурсу «Євробачення-2005»; підтримка Міжнародного фестивалю балету «Серж Лифарь де ля данс»; Титульне спонсорство Національної та Молодіжної збірних України з футболу та програма підтримки виступу українських спортсменів на Чемпіонаті світу 2006 року; програма підтримки Київського зоопарку, а також зоопарків та дельфінаріїв по всій Україні; благодійний проект «Разом переможемо», у рамках якого здійснюється довготривала підтримка вихованців – дітей, що залишилися без батьківської опіки – 9 інтернатів у різних регіонах України; благодійний проект «Самотності ні!» – піклування про самотніх людей похилого віку, які мешкають у 8 геріатричних центрах у різних регіонах України; соціальний проект «Мобільна культура», спрямований на формування культури користування мобільним телефоном в громадських місцях.#1091;,


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.