Особистості

Квант-Ефір

Компанія:

Квант-ЕфірФорма власності:
Товариство з обмеженою відповідальністю
Рік заснування в Україні:
1992
Сфери діяльності:
Твердотільні аналогові та цифрові (DVB-T) передавачі метрового та дециметрового діапазонів потужністю до 20 кВт.
Радіомовні FM та УКХ-ЧМ передавачі потужністю до 10 кВт.
Пасивні пристрої для телерадіомовлення (передавальні антени, фідери, суматори, фільтри, трансформатори опору).
Системи і обладнання для цифрового мовлення (приймачі-декодери IRD, MPEG-2 кодери, DVB мультиплексори, модулятори для ефірних, супутникових та кабельних мереж, конвертери DVB-ATM, IP-DVB шлюзи тощо).
Розробка проектів і інсталяція «під ключ» телерадіомовних мереж.
Розробка проектів та інсталяція під ключ цифрових телерадіомовних систем.
Системна інтеграція обладнання для цифрового мовлення, інтеграція з телекомунікаційними мережами, включаючи ATM та IP-технології.
Розробка проектів та поставка обладнання волоконно-оптичних систем передачі цифрових і аналогових відео/аудіо сигналів та даних.
Історія:
Науково-виробниче підприємство «Квант-Ефір» було засновано в 1992 році.
Протягом 1993-2005 років підприємство поставило телерадіокомпаніям України та країн СНД більше 300 радіомовних передавачів, більше 350 телевізійних передавачів, більше 400 твердотільних підсилювачів для модернізації телевізійних передавачів РПТДА і «Еліта», а також велику кількість різноманітного ТВ і FM передавального і радіорелейного обладнання (підсилювачі, модулятори, демодулятори, антени, кабелі, мости складання, фільтри, дільники потужності, трансформатори опорів, розніми, переходи тощо).
У 1998 році підприємство розпочало виготовлення твердотільних радіо та телевізійних передавачів з використанням LD-MOS технології на елементній базі фірм Motorola, Philips, Thomson з вихідною потужністю від 10 Вт до 20 кВт.
У 1999 році на підприємстві створений підрозділ цифрового телебачення та цифрових технологій.
У 2002 році підприємство розробило і поставило передавальну систему цифрового ефірного (наземного) телебачення стандарту DVB-T в м. Києві для здійснення тестового мовлення.
На сьогодні виробничі площі науково-виробничого підприємства «Квант-Ефір» складають близько 1500 кв. м., де працюють більше 90 висококваліфікованих спеціалістів.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.