Особистості

Делойт

Делойт
Компанія:

Делойт Туш ТомацуІсторія:
Компанія Делойт Туш Томацу зареєстрована у відповідності до швейцарського законодавства як Swiss Verein (об'єднання), і таким чином ні Делойт Туш Томацу, ні фірми, що входять до її складу, не несуть будь-якої відповідальності за дії або недогляди один одного. Кожна фірма, що входить до складу Делойт Туш Томацу, є окремою і незалежною юридичною особою, що діє під назвою Делойт, Делойт і Туш, Делойт Туш Томацу або іншими аналогічними назвами.
Пріоритетні напрямки розвитку:
Делойт Туш Томацу - це об'єднання фірм, прихильних ідеям досягнення досконалості в наданні професійних послуг і консультацій. Ми обслуговуємо клієнтів, використовуючи єдину міжнародну стратегію з урахуванням місцевих умов. Маючи у своєму розпорядженні значний інтелектуальний капітал - 120,000 чоловік у майже 150 країнах світу, наші фірми, включаючи їхні філії, надають послуги в чотирьох напрямках: аудит, консультації з оподатковування, управлінський консалтинг і корпоративні фінанси. Наші фірми обслуговують більше половини найбільших компаній світу, а також великі національні підприємства, державні органи і швидко зростаючі компанії.
Представництво:
Київський офіс Делойту був відкритий у квітні 1993 року. З 1993 року значно збільшився штат фірми та кількість наших клієнтів. На даний момент у Київському офісі працює близько 90 співробітників. В Україні Делойт надає своїм клієнтам широкий спектр посл
Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.