Особистості

Lucent Technologies

Lucent Technologies
Компанія:

Спільне підприємство Лусент Текнолоджіз ЧеЗаРаПроцентне співвідношення української та іноземної власності:
Співвідношення капіталу 60%/40%.
Форма власності:
Спільне підприємство
Рік заснування в Україні:
1996.
Сфери діяльності:
Виробництво, продаж, надання послуг у сфері телекомунікацій.
Історія:
Lucent Technologies розпочала свою діяльність в Україні (спочатку як AT&T) в 1992 році, ввійшовши засновником в СП "Утел". У цьому ж році в Києві було відкрито представництво компанії.
В 1996 році було створено спільне підприємство з Чернігівським радіоприладним заводом “Лусент Текнолоджіз ЧеЗаРа, Лтд”. Діяльність підприємства спрямована на задоволення потреб замовника в розвитку існуючих та побудові нових мереж загального користування.
Ці проблеми вирішуються за допомогою проектування "під ключ". Сюди входить: виробництво, монтаж, тестування, гарантійний та післягарантійний сервіс та навчання спеціалістів. Учбовий центр по підготовці спеціалістів має 48 навчальних місць та технічну лабораторію в Чернігові, а також навчальний клас на 10 місць в Києві.
На сьогодні 180 висококваліфікованих спеціалістів, громадян України, та 4 громадянина Нідерландів представляють компанію Lucent Technologies в Україні.
Продукція Lucent Technologies включає повністю цифрову комутаційну систему 5ESS, передбачену для використання на будь-яких рівнях мереж загального користування. Вона може бути застосована як місцева, транзитна, міжміська, міжнародна станція або в будь-якій комбінації цих функцій. Вона включає всі характеристики та функції високо-технологічних систем, такі як ISDN та сигнальна система ОКС-7, технологія АТМ тощо. Ми поставляємо всі види обладнання систем передачі, технології PDH та SDH, волоконно-оптичний кабель, пропонуємо цілу низку обладнання для бездротового зв'язку в усіх існуючих стандартах (GSM, CDMA, TDMA, DECT). Наша пропозиція включає також Системи підтримки технічного обслуговування для допомоги в управлінні мережами.
За 9 років роботи в Україні Lucent Technologies зайняла провідне місце серед постачальників обладнання та встановила 23 комутаційні станції 5ESS, з яких 1 міжнародна, 12 міжміських, решта місцеві. Також встановлено обладнання систем передавання та волоконно-оптичні лінії.


Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.