Особистості

Проксімус

Компанія:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Проксімус»Форма власності:
Товариство з обмеженою відповідальністю
Рік заснування в Україні:
2001
Сфери діяльності:
Компанія розробляє та впроваджує спеціальне програмне та апаратне забезпечення для збору статистичних даних про стан мереж GSM в реальному часі, що дозволяє ефективно та оперативно відстежувати основні параметри, що впливають на якість обслуговування абонентів.

Крім того, компанія успішно розробляє та виготовляє широку лінійку допоміжного обладнання для стільникових мереж зв’язку (активні підсилювачі, ретранслятори, антенні системи, радіо-релейні станції тощо). За замовленнями різноманітних компаній та організацій проводиться розробка спеціалізованих рішень та виробництво відповідного обладнання практично у всіх галузях зв’язку.

В компанії працює висококваліфікований персонал, здатний вирішувати найскладніші завдання із розробки, виготовлення, монтажу та обслуговуванню буль-яких систем та об’єктів зв’язку.
Історія:
Компанія «Проксімус» була створена у 2001 році з метою реалізації та впровадження високотехнологічних телекомунікаційних проектів. Один із прикладів – унікальна мережа стільникового зв’язку, розміщена в межах підземної інфраструктури Київського метрополітену, ємність та технічні параметри якої дозволяють обслуговувати абонентів всіх операторів стільникового зв’язку стандарту GSM 900/1800 в м. Києві, а також використовуватись як резерв і доповнення системи технологічного зв’язку метрополітену. Крім того компанія, у відповідності із заявками від операторів стільникового зв’язку, проводить монтаж обладнання у важкодоступних місцях або там, де застосування традиційних рішень є практично неможливим.
Пріоритетні напрямки розвитку:
Одним із пріоритетних завдань компанії «Проксімус» є проектування та впровадження рішень «під ключ» для таких специфічних сегментів, як корпоративні та спеціалізовані стільникові мережі (наприклад, технологічний зв’язок та телеметрія для залізничного транспорту, системи стільникового зв’язку на круїзних та вантажо-пасажирських судах, на повітряному транспорті).Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.