Особистості

ПАН-Телеком

Компанія:

ПАН-ТелекомФорма власності:
Товариство з обмеженою відповідальністю
Рік заснування в Україні:
1998
Сфери діяльності:
- послуги мобільного супутникового зв’язку
- послуги системної інтеграції у сфері супутникових телекомунікацій

Історія:
Компанія "ПАН-Телеком" створена у 1998 році з метою інтеграції найсучасніших технологічних розробок у сфері мобільного, супутникового та ГСМ радіозв’язку на території України.

У 2001 році було підписано контракт з "Thuraya Satellite Telecommunications Company", згідно з яким товариство "ПАН-Телеком" набуло статус ексклюзивного сервіс-провайдера послуг супутникового зв’язку "Турая" в Україні.

Комерційний запуск системи супутникового зв’язку "Турая" відбувся більш ніж у 90 країнах Європи, Азії та Африки. В тому числі 17 вересня 2001 року розпочато комерційну експлуатацію системи в Україні. З цього моменту стає можливим придбати термінальне обладнання та підключитися до послуг супутникової системи "Турая".

Наприкінці 2002 року, маючи великий науково-технічний та інженерний потенціал у сфері радіозв’язку, "ПАН-Телеком" залучив необхідні ресурси та технології для створення лінійки продукції – аксесуарів та додаткового обладнання для супутникового зв’язку - під торговою маркою "SATTRANS", яка за короткий час стає популярною на міжнародному супутниковому ринку. Як наслідок зростаючих потреб у високоякісному обладнанні для супутникового зв’язку, товарний ряд, що розробляє та виготовляє наша компанія під маркою "SATTRANS", постійно оновлюється.

Пріоритетні напрямки розвитку:
впровадження новітніх технологій у сфері телекомунікацій:
- впровадження ВЧ обладнання (ретрансляторів)для системи Thuraya та GSM мереж;
- розвиток проекту FMS (віддалений контроль транспортних засобів);
- розвиток виробництва аксесуарів "SATTRANS" для терміналів "Турая".Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.