Особистості

Телесенс

Телесенс
Компанія «Телесенс» — розробник і постачальник програмних продуктів і ІТ-послуг переважно для телекомунікаційного ринку зі штаб-квартирою в Лондоні і центром розробки в Україні, заснована в 1998 році.
Місія компанії — підтримувати своїх клієнтів в досягненні їх цілей, якими б амбітними вони не були.
Telesens Product Line (Telesens PL) — стратегічна бізнес-одиниця компанії, що спеціалізується на виробництві програмних продуктів для провайдерів телекомунікаційних послуг в області взаєморозрахунків, оптового білінгу, розрахунків за контент, управління торгівлею трафіком та ін.
Telesens Custom Solutions (Telesens CS) — стратегічна бізнес-одиниця, що виконує замовні проекти для широкого круга клієнтів по всьому світі, зокрема телекомунікаційних операторів, системних інтеграторів, розробників програмних продуктів, виробників мережевого устаткування та інших замовників ІТ-послуг.
Серед клієнтів компанії «Телесенс»: T-Systems (Німеччина), Nokia Siemens Networks (Фінляндія), EADS Multicoms (Франція), МTC-Україна, Укртелеком, Київстар (Україна), Atos Origin AG (Швейцарія), Казахтелеком (Казахстан), СМАРТС (Росія), Ucell (Узбекистан), life:) (Білорусь), AVOlogic (США) та ін. Детальніша інформація на сайті www.telesens.co.uk.Пошук© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.