Особистості

Енвіжн − Україна

Енвіжн − Україна

Компанія:
Енвіжн − Україна

«Енвіжн − Україна» − один з провідних постачальників рішень, продуктів і послуг в області інформаційних технологій на ринках України та СНД. Основні напрямки діяльності: побудова ІКТ- інфраструктури, в тому числі ЦОД; розробка, впровадження та обслуговування інформаційних систем і бізнес-додатків; забезпечення інформаційної безпеки; консалтинг; сервісна підтримка та навчання.

Компанія заснована у 1990 році. Працювала під брендами «Квазар-Мікро» і «СІТРОНІКС ІТ». У 2012 році увійшла до складу «Енвіжн Груп». За підсумками 2012 року компанія очолила список «ТОП -100. Рейтинг найбільших компаній України» у номінації «Системна інтеграція та консалтинг».

У компанії працює більше 300 кваліфікованих фахівців. Понад 100 з них мають міжнародні сертифікати щодо створення та супроводження складних бізнес-систем та ІКТ-рішень. Компанія має високі партнерські статуси у найбільших світових виробників обладнання та ПЗ: APC, Cisco, EMC, HP, IBM, Microsoft, Oracle, SAP та інших.

За час існування фахівці компанії реалізували понад 3 тисячі проектів, у тому числі національного масштабу. Наприклад, в 2012 році була створена система відеоспостереження для парламентських виборів. Це найбільший проект ІКТ-галузі України. У тому ж році для холдингу «1+1 медіа» розроблений і побудований спеціалізований медійний дата-центр і найбільша в Україні СКС, а для АТ «Сбербанк Росії» − енергоефективний резервний ЦОД.



Пошук



© Телеком Клуб 1998-2009. Усі права захищені.